Kurs przedmałżeński

Nasze duszpasterstwo akademickie zaprasza studentów, absolwentów i osoby pracujące na Kurs przedmałżeński pod nazwą „Soboty dla Narzeczonych”. Jest to kurs dla tych, którzy chcą czegoś więcej, pragną lepiej przygotować się nie tylko do zawarcia sakramentu małżeństwa, ale również do dalszego życia we dwoje. Kurs jest prowadzony metodą dialogów, z minimalną ilością treści wykładowych. Ilość miejsc jest ograniczona. Na zakończenie każdy otrzyma świadectwo ukończenia kursu przedmałżeńskiego.

Kurs trwa 5 kolejnych sobót  i rozpoczyna się ok. godz. 9.30 (trzeba zarezerwować ok. 3,5 godz. na każde spotkanie). Zajęcia odbywają się w pomieszczenia parafii św. Andrzeja Boboli, przy ul. Pocztowej 22 w Szczecinie. Oprócz spotkań sobotnich każda z par odbywa jeszcze 3 indywidualne spotkania w ramach poradnictwa rodzinnego (uwzględnione na świadectwie ukończenia kursu).

Przy zgłoszeniu (najlepiej mailowym) proszę podać imiona i nazwiska chcących wziąć udział, kontakt (maile, tel. kom.) oraz jak długo się znacie.

Informacje i zapisy:

o. Paweł Chodak SJ, mail: [email protected]; tel. 507 280 566;

*******

500px